
ul. Polna 14n
Zapraszamy na wyjątkowy długi weekend Bożego Ciała nad morzem! Domki Modrzewiowa 20 w Rewalu to idealne miejsce, aby odpocząć i cieszyć się pierwszymi dniami lata w komfortowych warunkach. Zarezerwuj już dziś i przeżyj niezapomniane chwile w malowniczym Rewalu!
Domki Modrzewiowa 20 położone są zaledwie 500 metrów od piaszczystej plaży, co czyni je idealnym miejscem na letni wypoczynek. Rewal to urokliwa miejscowość nadmorska, oferująca liczne atrakcje turystyczne, restauracje i kawiarnie.
Parter domku obejmuje:
Na piętrze znajdują się:
Dla najmłodszych oferujemy foteliki do karmienia, a małe zwierzęta są mile widziane.
Ceny wynajmu domków wahają się w granicach od 250 zł do 450 zł.
Ostateczna cena jest zależna od terminu przyjazdu. W celu jej ustalenia prosimy o kontakt.
Do ceny należy doliczyć opłatę klimatyczną.
Zobacz oferty specjalne, które czekają na Ciebie w Domki Modrzewiowa 20.
Boże Ciało nad morzem - zobacz pozostałe domki letniskowe.
Rozrywki okolicy Rewala na Boże Ciało dla nocujących w Domki Modrzewiowa 20.
Planujesz wypoczynek na Bożę Ciało w 2025? Zapraszamy do Domki Modrzewiowa 20 w Rewalu rezerwacja noclegu na długi weekend od 19 czerwca czerwca. Ten domek letniskowy z Rewala przygotował na Boże Ciało dla dlugi-weekend.pl czerwcową propozycję - serdecznie zapraszamy!