HACJENDA

Rewal, pokoje

Serdecznie zapraszamy do dwóch obiektów noclegowych w REWALU. Obiekty HACJENDA usytuowane są 20 metrów od siebie i niecałe 5 minut spacerkiem od morza. 

OFERUJEMY tanie noclegi nad morzem w komfortowo wyposażonych pokojach 2, 3 i 4 osobowych. W każdym z nich znajduje się TV i pełen węzeł sanitarny. Nasze obiekty noclegowe położone są w spokojnej części Rewala, co znakomicie wpływa na samopoczucie wypoczywających u nas gości. Nasze oba obiekty otoczone są terenem zielonym przeznaczonym do rekreacji i wypoczynku. Naszym gościom udostępniamy miejsce do grillowania oraz bezpieczny i bezpłatny parking.

Hacjenda I

Oferujemy Państwu noclegi w budynku naszej siedziby w domu otoczonym mnóstwem zielonego terenu - przeznaczonym na cele rekreacyjne i wypoczynkowe. Pokoje 2,3,4 osobowe z pełnym węzłem sanitarnym i ogólnie dostępną kuchnią. Na terenie ośrodka znajduje się parking, miejsce na grill i letnia weranda przeznaczona do ogrodowego biesiadowania.

Hacjenda II

Nasz drugi obiekt noclegowy to oddalony zaledwie 30 m piękny budynek w kształcie litery L z pięknym terenem zielonym w jego wewnętrznej osłoniętej od wiatru części. Pokoje 2,3,4 osobowe z łazienkami, miejscem na grill, miejscem do zabawy dla najmłodszych.

Naszym gościom zapewniamy miejsca parkingowe, które są dostępne  w cenie pobytu. Na piętrze znajdują się fotele na których odpoczywają nasi goście. W niedalekiej odległości znajduje się Kompleks Sportowy z wielką halą gimnastyczną, siłownią, kortami tenisowymi, boiskiem z sztuczną nawierzchnią i tartanową bieżnią. Nocując u nas możesz skorzystać z odrobiny ruchu aby zadbać o sylwetkę. Dla najmłodszych w kompleksie znajduje się Skate Park z ciekawymi urządzeniami na których można trenować różne akrobacje. 

Wyposażenie obiektu

 • Grill
 • Internet Wi-Fi
 • Ogród
 • Parking
 • Sprzęt plażowy

Wyposażenie pokoi

 • Część pokoi z balkonami
 • Dostęp do kuchni
 • Lodówka
 • TV-Sat
 • Taras
 • Telewizor

Cennik:

CENY przed i po sezonie letnim

-35 - 45zł za osobę

 

CENY sezon letni 
- od 45 do 65 zł za osobę

Długopole-Zdrój hotele

Być może hotele w Długopolu-Zdroju nie cieszą się ogólnokrajową sławą i powszechnym uznaniem. Mimo tego niewielu będzie zawiedzionych wyjazdem, decydując się na taką formę noclegów. Znaczna część obiektów tego typu może poszczycić się długą tradycją obsługi gości według najwyższych standardów. Najmniejsze uzdrowisko na Ziemi Kłodzkiej zaczęło funkcjonować już na początku XVIII wieku. W następnym stuleciu wykorzystywanie leczniczych właściwości bijących w okolicy wód mineralnych nabrało zdecydowanie bardziej profesjonalnego charakteru, co wiązało się z rozbudową domów zdrojowych i lokali przeznaczonych na przyjęcie kuracjuszy.

Duża część hoteli w górach w Długopolu powstała w budynkach po dawnych sanatoriach czy pensjonatach dla dostojnych gości. Dzięki temu można liczyć na klasyczne, gustowne i ze smakiem urządzone wnętrza - nawet jeśli większość mebli będących na wyposażeniu pochodzi z nieco innej epoki. Osoby marzące o powrocie do przeszłości i naprawdę książęcych łożach, mogą poszukać noclegu w którymś z pobliskich zamków - właściwie wszystkie mają komnaty/pokoje przygotowane na ugoszczenie turystów.

Niezależnie od dokonanego wyboru, każdy hotel w Długopolu-Zdroju zapewnia wygodę i komfortowy pobyt. Czas spędzany wewnątrz obiektu nie musi oznaczać przebywania zamkniętym na klucz w pokoju (chociaż pary przyjeżdżające tylko we dwoje z ochotą skorzystają z takich okoliczności). Duża część hoteli posiada własny, kryty basen oraz strefę SPA, gdzie można oddać się w ręce fachowców i przejść przez serię genialnych zabiegów. Po takiej sesji każdy nabierze nowej ochoty do życia i odkryje w sobie nowe pokłady sił.

Oczekiwanym standardem jest także salon z biblioteczką, w którym na półkach i stolikach nie będą leżały wyłącznie książki. W hotelach w Długopolu dla gości przygotowano m.in. sprzęt muzyczny, gry planszowe, karciane czy konsole do gier. Niektóre pokoje rzecz jasna też posiadają gadżety i rozrywkowe wyposażenie tego gatunku. Darmowy dostęp do internetu przez komputer w lobby czy sieć WiFi również stał się już podstawą - niektórzy zwyczajnie nie mogą sobie pozwolić, by na dłużej stracić łączność ze światem.

Telewizor też może okazać się przydatny, gdyby pogoda nie zachęcała do wybrania się na dłuższą wycieczkę w teren. A jeśli do tego przy okazji ważny mecz rozgrywa polska reprezentacja, nieważne w jakiej dyscyplinie i konkurencji, zejście do pokoju wspólnego będzie doskonałą okazją do poznania nowych, ciekawych ludzi. Może to być tym łatwiejsze, że chyba każdy szanujący się hotel w Długopolu posiada także pub lub wcale nieźle zaopatrzony barek.

Podobnie szeroki wybór oferują z reguły również karty restauracyjnych menu. Kucharze bardzo dbają o to, by zadowolić nawet najbardziej wymagające podniebienia. Obsługa kelnerów w hotelach w Długopolu-Zdroju nikomu nie pozostawia nic do dodania, tak samo jak pozostałych członków personelu. Czy potrzeba czegoś więcej? Jeśli tak - trzeba dać znać pracownikom lokalu, a oni z pewnością pomogą znaleźć odpowiednie rozwiązanie problemu.

Nasi partnerzy