Domki drewniane DOMINIKA

Rewal, domki letniskowe

Zapraszamy państwa serdecznie na wspaniały wypoczynek do naszych nowo wybudowanych domków drewnianych w miejscowości Rewal. Znajdujemy się ok.50 metrów od zejść na plażę, dzięki temu już z domków mogą państwo podziwiać morze, poczuć orzeźwiającą bryzę. Przy „naszym” zejściu na plażę znajduje się zjeżdżalnia wodna, dmuchany zamek, kule wodne. Można wybrać się na dostarczającą niezapomnianych wrażeń i zabawy przejażdżkę na bananie czy też motorówce.  Dodatkowym atutem naszych domków jest położenie względem niezbędnej turystycznej infrastruktury. Jesteśmy wystarczająco blisko by było wygodnie i dostatecznie daleko by odpocząć od zgiełku. U nas państwo miło spędzą swoje wakacje a Gmina Rewal nie pozwoli na nudę. 

Gorąco zapraszają właściciele Dominika i Szymon 😀

Przygotowaliśmy dla państwa piękne piętrowe drewniane domki optymalnie 6-osobowe oraz parterowe 4 osobowe, położone ok.50 m od plaży. Domki są nowo wyposażone, przestronne, komfortowe. Każdy z domków posiada miejsce parkingowe. Na terenie działki jest miejsce na urządzenie grilla, na zabawy z dziećmi, na leżakowanie. Całość jest ogrodzona.  


PARTER (ok. 25m2) +weranda
1.  Kompleksowo wyposażony aneks kuchenny:

 •  Kuchenka elektryczna
 • lodówka
 • zlewozmywak
 • stół i krzesła
 • czajnik elektryczny, garnki, talerze, szklanki, sztućce

 2.  Łazienka:

 • WC
 • prysznic
 • umywalka

 3.  Salon:

 • sofa (rozkładana)
 • TV
 • Ława
 • Internet (WiFi)

PIĘTRO (ok. 25m2) + taras- dotyczy domków 6-cio osobowych-

1.  Sypialnia I:

 • łóżko małżeńskie
 • łóżko pojedyncze
 • szafa

2.  Sypialnia II:

 • łóżko małżeńskie
 • łóżko pojedyncze
 • szafa
 • wyjście na taras

SPRZĘT PLAŻOWY

 • parawan
 • leżak 

Przyjmujemy gości ze zwierzętami domowymi po wcześniejszym uzgodnieniu.

ZAPRASZAMY!

 

 

Wyposażenie obiektu

 • Grill
 • Internet Wi-Fi
 • Ogród
 • Parking
 • Sprzęt plażowy

Wyposażenie pokoi

 • Aneks kuchenny
 • Część pokoi z balkonami
 • Internet
 • Lodówka
 • TV-Sat
 • Taras
 • Telewizor

Cennik

Termin

Cennik za dobę (4-osobowy)

Cennik za dobę (6-osobowy)

29.04- 03.05

170PLN (majówka)

250PLN (majówka)

03.05- 26.05

140PLN

170PLN

26.05- 29.05

170PLN (Boże Ciało)

250PLN (Boże Ciało)

29.05- 24.06

150PLN

220PLN

24.06- 03.07

220PLN

320PLN

03.07- 20.08

290PLN

420PLN

21.08

cena do uzgodnienia w zależności od ilości osób oraz długości czasu pobytu

cena do uzgodnienia w zależności od ilości osób oraz długości czasu pobytu

Dopłata za każdą dodatkową osobę 7-mą, 8-mą w domku 6-cio osobowym wynosi30 PLN za dobę.

W miesiącu lipcu i sierpniu obowiązują turnusy 7 dniowe, rozpoczynające sięw sobotę bądź niedzielę.

Ceny oferowane przez nas są cenami za dobę pobytu. 

Doba hotelowa rozpoczyna się o godzinie 15.00 w dniu przyjazdu i kończy o godzinie 10.00 w dniu wyjazdu. 

Do ceny za każdy dzień pobytu należy doliczyć opłatę klimatyczną.

Regulamin

Wewnętrzny regulamin ośrodka “Domki Dominika”

 1. Osoby przebywające na terenie ośrodka zobowiązane są do przestrzegania niniejszego regulaminu. Zachowania się w sposób nie zagrażający bezpieczeństwu innych osób.).

 2. Osoby przebywające na terenie ośrodka podlegają obowiązkowi meldunkowemu. Zameldowania należy dokonać niezwłocznie po przybyciu.

 3. Na wniosek osoby wynajmującej domek może zostać dokwaterowana dodatkowa osoba dopiero po wyrażeniu zgody przez właściciela ośrodka oraz po dokonaniu formalności meldunkowych i wniesieniu stosownej opłaty.

 4. Osoby odwiedzające mogą przebywać na terenie ośrodka w godz. od 8:00do 23:00.

 5. Opłatę za pobyt w ośrodku należy uiścić zaraz po przybyciu w trakcie zameldowania.

 6. Rezygnacja z części pobytu, późniejszy przyjazd oraz wcześniejsze opuszczenie ośrodka, spowodowane nie z winy właściciela ośrodka,nie uprawnia do zwrotu wpłaconych należności za pobyt. Całkowita rezygnacja z pobytu nie uprawnia do zwrotu wpłaconego zadatku.

 7. Wpłata zadatku jest równoznaczna z akceptacją warunków rezerwacji i regulaminu.

 8. Ośrodek Domki Dominika pobiera dodatkowo opłatę klimatyczną która wynosi 2zł za osobę dorosłą

 9. Na terenie ośrodka jest ogrodzony parking niestrzeżony.

 10. Każdy domek ma zagwarantowane i oznaczone 2 miejsca parkingowe.

 11. Ośrodek nie ponosi odpowiedzialności prawnej jak i materialnej za szkody lub kradzież samochodów pozostawionych na parkingu ośrodka.

 12. Osoba wynajmująca domek zobowiązana jest do sprawdzenia stanu wyposażenia domku. Osoby dewastujące sprzęt, wyposażenie, domkioraz ich otoczenie ponoszą odpowiedzialność materialną zawyrządzone szkody. Osoba wynajmująca, przed opuszczeniem ośrodka, zobowiązana jest do rozliczenia się z wyposażenia domku.

 13. Ośrodek nie ponosi odpowiedzialności materialnej za przedmioty, rzeczy pozostawione bez opieki na terenie ośrodka. Obowiązek zabezpieczenia swoich rzeczy przed kradzieżą i zniszczeniem spoczywa na ich właścicielach.

 14. Przed opuszczeniem ośrodka należy posprzątać zajmowany domek, teren wokół domku oraz wynieść nieczystości do pojemników na śmieci. Rozpalanie grilli możliwe jest tylko w miejscach wyznaczonych przez obsługę ośrodka z zachowaniem szczególnej ostrożności i przepisów P-POŻ.

 15. W domkach obowiązuje bezwzględny zakaz używania otwartego ognia jaki palenia papierosów. W przypadku pożaru lub innego zagrożeniaosoby przebywające na terenie ośrodka powinny postępować zgodniez wywieszonymi w domkach instrukcjami P-POŻ.

 16. Właściciel domków wyraża zgodę na pobyt w domkach małych zwierząt domowych posiadających aktualne szczepienie po uzyskaniu wcześniejszej zgody . Zwierzę na terenie ośrodka musi być pod pełną kontrolą właściciela oraz nie może zakłócać wypoczynku bądź stwarzać zagrożenia dla innych wczasowiczów.

 17. Za wszelkie zanieczyszczenia terenu oraz materialnie szkody wyrządzone przez posiadane zwierzęta

 18. Na terenie ośrodka obowiązuje doba hotelowa i trwa od godziny 15:00do godziny 10:00 dnia następnego, oraz cisza nocna w godzinach od 22:00 do 6:00.

 19. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem decyduje obsługa ośrodka.

Długopole-Zdrój hotele

Być może hotele w Długopolu-Zdroju nie cieszą się ogólnokrajową sławą i powszechnym uznaniem. Mimo tego niewielu będzie zawiedzionych wyjazdem, decydując się na taką formę noclegów. Znaczna część obiektów tego typu może poszczycić się długą tradycją obsługi gości według najwyższych standardów. Najmniejsze uzdrowisko na Ziemi Kłodzkiej zaczęło funkcjonować już na początku XVIII wieku. W następnym stuleciu wykorzystywanie leczniczych właściwości bijących w okolicy wód mineralnych nabrało zdecydowanie bardziej profesjonalnego charakteru, co wiązało się z rozbudową domów zdrojowych i lokali przeznaczonych na przyjęcie kuracjuszy.

Duża część hoteli w górach w Długopolu powstała w budynkach po dawnych sanatoriach czy pensjonatach dla dostojnych gości. Dzięki temu można liczyć na klasyczne, gustowne i ze smakiem urządzone wnętrza - nawet jeśli większość mebli będących na wyposażeniu pochodzi z nieco innej epoki. Osoby marzące o powrocie do przeszłości i naprawdę książęcych łożach, mogą poszukać noclegu w którymś z pobliskich zamków - właściwie wszystkie mają komnaty/pokoje przygotowane na ugoszczenie turystów.

Niezależnie od dokonanego wyboru, każdy hotel w Długopolu-Zdroju zapewnia wygodę i komfortowy pobyt. Czas spędzany wewnątrz obiektu nie musi oznaczać przebywania zamkniętym na klucz w pokoju (chociaż pary przyjeżdżające tylko we dwoje z ochotą skorzystają z takich okoliczności). Duża część hoteli posiada własny, kryty basen oraz strefę SPA, gdzie można oddać się w ręce fachowców i przejść przez serię genialnych zabiegów. Po takiej sesji każdy nabierze nowej ochoty do życia i odkryje w sobie nowe pokłady sił.

Oczekiwanym standardem jest także salon z biblioteczką, w którym na półkach i stolikach nie będą leżały wyłącznie książki. W hotelach w Długopolu dla gości przygotowano m.in. sprzęt muzyczny, gry planszowe, karciane czy konsole do gier. Niektóre pokoje rzecz jasna też posiadają gadżety i rozrywkowe wyposażenie tego gatunku. Darmowy dostęp do internetu przez komputer w lobby czy sieć WiFi również stał się już podstawą - niektórzy zwyczajnie nie mogą sobie pozwolić, by na dłużej stracić łączność ze światem.

Telewizor też może okazać się przydatny, gdyby pogoda nie zachęcała do wybrania się na dłuższą wycieczkę w teren. A jeśli do tego przy okazji ważny mecz rozgrywa polska reprezentacja, nieważne w jakiej dyscyplinie i konkurencji, zejście do pokoju wspólnego będzie doskonałą okazją do poznania nowych, ciekawych ludzi. Może to być tym łatwiejsze, że chyba każdy szanujący się hotel w Długopolu posiada także pub lub wcale nieźle zaopatrzony barek.

Podobnie szeroki wybór oferują z reguły również karty restauracyjnych menu. Kucharze bardzo dbają o to, by zadowolić nawet najbardziej wymagające podniebienia. Obsługa kelnerów w hotelach w Długopolu-Zdroju nikomu nie pozostawia nic do dodania, tak samo jak pozostałych członków personelu. Czy potrzeba czegoś więcej? Jeśli tak - trzeba dać znać pracownikom lokalu, a oni z pewnością pomogą znaleźć odpowiednie rozwiązanie problemu.

Nasi partnerzy