Dom Wczasowo - Rekreacyjny ZGODA

ul. Pusta 2, 58-540 Karpacz
Napisz Zadzwoń www 1430 - 1100

Zapraszamy Państwa do naszego Domu Wczasowo-Rekreacyjnego ZGODA.

 Położony z dala od centrum pozwoli wypocząć znużonym wędrowcom. Z naszego tarasu rozpościera się przepiękna panorama na Karkonosze, z drugiej strony zaś na Kotlinę Jeleniogórską. W naszym sąsiedztwie ujście mają szlaki turystyczne, które pozwolą Państwu cieszyć się wspaniałymi wędrówkami. Bliskie sąsiedztwo Stacji Narciarskiej Winterpol - Karpacz Biały Jar i kompleksu narciarskiego „Kopa” pozwoli miłośnikom białego szaleństwa na szusowanie „od rana do nocy”. Po wysiłku fizycznym zapraszamy relaks w saunie i odprężenie.
Nasz obiekt spełnia także idealne warunki dla rodzin z dziećmi. Obiekt posiada pokoje typu studio.To również doskonały miejsce na zorganizowanie szkolenia, konferencji jak i imprezy integracyjnej.

Nasze Pokoje

Obiekt podzielony jest na dwie części- cześć hotelową oraz część o standardzie turystycznym. W części hotelowej posiadamy 13 komfortowo wyposażonych pokoi (1, 2, 3, 4-osobowych). Każdy pokój posiada łazienkę, telewizor , telefon, radio, czajnik. Pokoje na pierwszym piętrze są z balkonami.

Dysponujemy również pokojem dla osób niepełnosprawnych.

Część turystyczna – motelowa. To sześć oddzielnych pokoi. Każdy ma swoje wejście.

To idealne warunki dla piechurów, studentów i nie tylko... 

Jadalnia

Ośrodek posiada przestronną jadalnię, w której serwujemy pyszne śniadania w formie bufetu szwedzkiego oraz wyśmienite serwowane obiadokolacje. Naszą specjalnością jest kuchnia polska- domowa, taka jak u mamy. Duża przestrzeń pozwala na zorganizowanie np. wieczorku tanecznego bądź kolacji integracyjnej. Bezpośrednie wyjście z restauracji na ogród, pozwoli Państwu na wypoczynek wśród otaczającej zieleni.

Coś dla grup

Nasz obiekt to idealne miejsce do zorganizowania szkolenia lub konferencji. Posiadamy klimatyzowaną i w pełni wyposażoną salę konferencyjną w której znajdziecie Państwo: rzutnik, ekran, flipchart oraz odpowiednie nagłośnienie. Salę można przystosować do pracy w podgrupach. Przy sprzyjających warunkach atmosferycznych uczestnicy szkolenia w ramach przerwy mnoga napić się kawy i podziwiać widoki rozciągające się z tarasu.

Strefa rekreacji

Po wyczerpującym dniu proponujemy Państwu relaks w saunie lub wannie z hydromasażem. Istnieje również możliwość wykupienie masaży.

 
 

 Ceny za noclegi uzależnione są od rodzaju pokoi, terminu i  ilości osób

Proponujemy pokoje  z wyżywieniami i bez.

Wyposażenie obiektu

 • Internet Wi-Fi
 • Akceptacja kart płatniczych
 • Restauracja
 • Jaccuzzi
 • Wyżywienie na miejscu
 • Sala konferencyjna
 • Parking
 • Sauna

Wyposażenie pokoi

 • Udogod. dla niepełnosprawnych
 • Radio
 • Część pokoi z balkonami
 • Telefon
 • Telewizor
 • Łazienka

Wyślij zapytanie

Dom Wczasowo - Rekreacyjny ZGODA

Często zadawane pytania

Czy obiekt jest przystosowany do przyjęcia osób niepełnosprawnych?

Tak, Dom Wczasowy Zgoda dysponuje pokojem dla osób niepełnosprawnych, jak również posiada udogodnienia takie jak : podjazd dla wózków, podnośnik, odpowiednio przystosowany węzeł sanitarno-higieniczny zapewniają że osoby z ograniczeniami ruchowymi mogę swobodnie poruszać się o obiekcie.

Czy na miejscu w obiekcie jest restauracja?

Tak, Ośrodek posiada restauracje, w której serwowane są pyszne śniadania w formie bufetu szwedzkiego oraz wyśmienite serwowane obiadokolacje.

Czy w Domu wczasowym Zgoda można zorganizować np. szkolenie?

Jak najbardziej, to idealne miejsce do zorganizowania szkolenia lub konferencji. Obiekt posiada w pełni wyposażoną salę konferencyjną w której znajdują się: rzutnik, ekran, flipchart oraz odpowiednie nagłośnienie. Salę można przystosować do pracy w podgrupach.

Czy w obiekcie jest strefa spa?

Tak, po wyczerpującym dniu proponujemy Państwu relaks w saunie lub wannie z hydromasażem. Istnieje również możliwość wykupienie masaży.

Czy Dom wypoczynkowy Zgoda posiada pokoje z widokiem na Śnieżkę?

Tak, jak najbardziej obiekt posiada pokoje z widokiem na Śnieżkę, las czy kotlinę.

O której godzinie kończy się doba hotelowa?

Doba hotelowa trwa od godziny 15:00 do godziny 11:00 następnego dnia.
Dom Wczasowo - Rekreacyjny ZGODA
+48 693 128 361
Nasi partnerzy