Notice: Trying to get property of non-object in /home/aa11935/portale/core/src/NfPortal/Data/Faq/Repository.php on line 155
Szkoła Kitesurfingu Kiteresort.pl

Szkoła Kitesurfingu Kiteresort.pl

Kiteresort.pl to szkoła kitesurfingu (czyli surfowania na falach przy pomocy latawca) tworzona przez zapaleńców kochających adrenalinę i moc. Team tworzą licencjonowani instruktorzy IKO, absolwenci AWFiS, animatorzy, ratownicy WOPR. Są to jednak życzliwi, sympatyczni ludzie, dzielący się z chęcią swoją kitesurfingową pasją. Wieloletnie doświadczenie i niepowtarzalna, prawdziwie surferska atmosfera, zapewniają fantastyczną zabawę w profesjonalnych warunkach.

Szkolenia odbywają się na najnowszych sprzętach, znanych firm: Ozone, Cabrinha, North, Ion, Gul, Mystic, Npx. Szkoła z powodzeniem funkcjonuje również w zimie, kiedy to można oddać się szaleństwu jakim jest snowkite.

Każdy kursant, po zakończeniu kursu legitymować się już może IKO KITEBOARDING CARD, potwierdzającą zdobyte umiejętności i dającą prawo wypożyczania sprzętu w każdej szkółce świata.

Szkoła znajduje się vis a vis Portu Chałupy, a zajęcia odbywają się w niezatłoczonych, ustronnych i co najważniejsze - bezpiecznych miejscach.

Dodaj opinię

Ocena ogólna:        

Dla dwojga:        

Dla dzieci:        

Dla dorosłych:        

Dla seniorów:        

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Nasi partnerzy